Translations:Tools voor het geautomatiseerd transcriberen van audio- en videofragmenten/62/en: verschil tussen versies

Uit Tracks
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Nastasia (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- ! ! Amberscript ! Audapolis ! Limecraft ! Sonix ! Speechmatics ! noScribe ! Whisper |- | Supports Dutch | X | X | X | X | X | X | X |- | A...'
 
Nastasia (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
Regel 10: Regel 10:
! Whisper
! Whisper
|-
|-
| Supports Dutch
| '''Supports Dutch'''
| X
| X
| X
| X
Regel 19: Regel 19:
| X
| X
|-
|-
| Accuracy
| '''Accuracy'''
|  
|  
|  
|  
Regel 28: Regel 28:
| X
| X
|-
|-
| User-friendly
| '''User-friendly'''
| X
| X
| X
| X
Regel 37: Regel 37:
|  
|  
|-
|-
| Speed
| '''Speed'''
| X
| X
|  
|  
Regel 46: Regel 46:
|  
|  
|-
|-
| Possibility to improve transcription
| '''Possibility to improve transcription'''
| X
| X
| X
| X
Regel 55: Regel 55:
|  
|  
|-
|-
| Possibility of collaboration on transcription
| '''Possibility of collaboration on transcription'''
|  
|  
|  
|  
Regel 64: Regel 64:
|  
|  
|-
|-
| Identifies speakers
| '''Identifies speakers'''
| X
| X
| X
| X
Regel 73: Regel 73:
|  
|  
|-
|-
| Detects filler words
| '''Detects filler words'''
|  
|  
| X
| X
Regel 82: Regel 82:
| X
| X
|-
|-
| Indicates pauses
| '''Indicates pauses'''
| X
| X
|  
|  
Regel 91: Regel 91:
| X
| X
|-
|-
| Possibility to add own dictionary
| '''Possibility to add own dictionary'''
| X
| X
|  
|  
Regel 100: Regel 100:
|  
|  
|-
|-
| Export formats
| '''Export formats'''
| .csv, .doc, .json, .rtf, .srt, .stl, .txt, .vtt
| .csv, .doc, .json, .rtf, .srt, .stl, .txt, .vtt
| .html
| .html
Regel 109: Regel 109:
| .csv, .json, .srt, .tsv, .txt, .vtt
| .csv, .json, .srt, .tsv, .txt, .vtt
|-
|-
| Open-source
| '''Open-source'''
|  
|  
| X
| X
Regel 118: Regel 118:
| X
| X
|-
|-
| Cloud service
| '''Cloud service'''
| X
| X
|  
|  
Regel 127: Regel 127:
|  
|  
|-
|-
| Price
| '''Price'''
| €€
| €€
| €0
| €0

Huidige versie van 27 jun 2025 om 10:06

Informatie over bericht (bijdragen)
Dit bericht heeft geen documentatie. Als u weet waar of hoe dit bericht wordt gebruikt, dan kunt u andere gebruikers helpen door documentatie voor dit bericht toe te voegen.
Berichtdefinitie (Tools voor het geautomatiseerd transcriberen van audio- en videofragmenten)
{| class="wikitable" 
|-

! Amberscript
! Audapolis
! Limecraft
! Sonix
! Speechmatics
! noScribe
! Whisper
|-
| '''Ondersteunt Nederlands'''
| X
| X
| X
| X
| X
| X
| X
|-
| '''Accuraat'''


| X
| X
| X
| X
| X
|-
| '''Gebruiksvriendelijk'''
| X
| X
| X
| X
| X
| X

|-
| '''Snel'''
| X

| X
| X
| X


|-
| '''Mogelijkheid tot verbeteren van transcriptie'''
| X
| X
| X
| X

| X

|-
| '''Mogelijkheid tot samenwerken aan transcriptie'''


| X
| X



|-
| '''Identificeert sprekers'''
| X
| X
| X
| X
| X
| X

|-
| '''Detecteert euhms'''

| X

| /
| X
| X
| X
|-
| '''Duidt tijdscodes aan'''
| X

| X
| X
| /
| X
| X
|-
| '''Detecteert pauzes'''
| X
| X

| X

| X
| X
|-
| '''Mogelijkheid tot toevoegen eigen woorden'''
| X


| X


|-
| '''Exportformaten'''
| .csv, .doc, .json, .rtf, .srt, .stl, .txt, .vtt
| .html
| .docx, .pdf, .srt, .txt, .vtt
| .csv, .doc, .pdf
| .json, .srt, .txt
| .html, .txt, .vtt
| .csv, .json, .srt, .tsv, .txt, .vtt
|-
| '''Open source'''

| X



| X
| X
|-
| '''Cloudservice'''
| X

| X
| X
| X


|-
| '''Prijs'''
| €€
| €0
| €€€
| €€
| €
| €0
| €0
|}
Amberscript Audapolis Limecraft Sonix Speechmatics noScribe Whisper
Supports Dutch X X X X X X X
Accuracy X X X X X
User-friendly X X X X X X
Speed X X X X
Possibility to improve transcription X X X X
Possibility of collaboration on transcription X X
Identifies speakers X X X X X X
Detects filler words X / X X X
Indicates pauses X X X / X X
Possibility to add own dictionary X X
Export formats .csv, .doc, .json, .rtf, .srt, .stl, .txt, .vtt .html .docx, .pdf, .srt, .txt, .vtt .csv, .doc, .pdf .json, .srt, .txt .html, .txt, .vtt .csv, .json, .srt, .tsv, .txt, .vtt
Open-source X X X
Cloud service X X X X
Price €€ €0 €€€ €€ €0 €0